Refinanszírozási munkatárs

Mészáros M1 Autókereskedő Kft.
A Talentis Group Zrt. autóiparban tevékenykedő partnere számára, budaörsi munkavégzéssel, dinamikusan bővülő csapatába Refinanszírozási munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • személy- és kishaszongépjárművek refinanszírozásával kapcsolatos teljes körű ügyintézés a megrendelést követően egészen az átadásig (számlázás, kifizetés)
  • kapcsolódó szerződések/dokumentumok elkészítése, begyűjtése, ellenőrzése
  • táblázatokba, flottairányítási rendszerbe való adatfeltöltés, azok naprakész vezetése
  • kapcsolattartás finanszírozó cégekkel, kereskedő és bérlő partnerekkel
  • gépjármű átvétellel, - átadással kapcsolatos szervezés, szervezésben való aktív részvétel
  • társosztályokkal való napi szintű kapcsolattartás, információadás, tájékoztatás
  • háttéranyagok precíz kezelése (iratrendezés, lefűzés), kimutatások készítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú végzettség
  • folyamatokban való gondolkodás
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • csapatszellem

Amit megbízónk kínál

  • jól együttműködő, lelkes, elhívatott csapat
  • határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • stabil vállalati háttér és korszerű infrastruktúra
  • utazás költségtérítés támogatás
  • versenyképes jövedelem

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat (flottakezelés)
  • azonnali munkakezdés

Ami a pályázathoz szükséges

  • Excel magas szintű használata (képletek, függvények, kimutatások)

Hivatkozási szám

GM-1423

Állás adatai

Állás azonosító: GM-1423
Pozíció pontos megnevezés: Refinanszírozási munkatárs
Munkavégzés helye: Budaörs
Szakterület: Adminisztráció, Asszisztencia
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű