Iktató

Mészáros M1 Autókereskedő Kft.
A Talentis Group Zrt. autóiparban tevékenykedő partnere számára, budaörsi munkavégzéssel, dinamikusan bővülő csapatába, Iktató munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • irattározással kapcsolatos feladatok ellátása (dokumentumok szkennelése, lefűzése, rendszerezése);
  • számítógépes adatrögzítés, elektronikus iktatás;
  • különböző nyilvántartások, adatbázisok vezetése, gondozása, naprakészen tartása;
  • postázási feladatok elvégzése, a postakönyvek vezetése;
  • iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása;
  • határidők nyomon követése, betartása;
  • jegyzőkönyv vezetése és ezek összegzésének vezetőség felé történő megküldése

Munkakör betöltésének feltételei

  • legalább középfokú végzettség
  • önállóság, precizitás, terhelhetőség
  • iktatásban szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál

  • jól együttműködő, lelkes, elhívatott csapat
  • határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • stabil vállalati háttér és korszerű infrastruktúra
  • utazás költségtérítés támogatás
  • versenyképes jövedelem

Ami a pályázathoz szükséges

  • az MS Office számítógépes programok magabiztos használata

Hivatkozási szám

GM-1424

Állás adatai

Állás azonosító: GM-1424
Pozíció pontos megnevezés: Iktató
Munkavégzés helye: Budaörs
Szakterület: Adminisztráció, Asszisztencia
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű