FLOTTA ELEMZŐ

Mészáros M1 Autókereskedő Kft.
A Talentis Group Zrt. flottakezelő partnere számára, budaörsi munkavégzéssel, dinamikusan bővülő csapatába FLOTTA ELEMZŐ munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • Műszaki előírások készítése
  • Meglévő műszaki leírások összehasonlítása, elemzése
  • Járműpiaci változások figyelemmel kísérése, előrejelzések készítése
  • Belső oktatási anyagok készítése, az elkészült anyag oktatása
  • Folyamatfejlesztési javaslatok megfogalmazása
  • Stratégiai tervekben és üzletfejlesztésben való részvétel
  • Különböző autómárkák elektromos autóinak értékelése, elemzése
  • Korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelése
  • Elektromos autók flottába való bevezetése
  • Vállalat irányítási szoftverek használata
  • Szervezet szintű terv-tény elemzések készítése a felső vezetőség számára
  • Elektromos autók bevezetésének támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • önálló, lelkiismeretes munkavégzés
  • csapatjátékos
  • kiváló szervezőképesség
  • precizitás, pontosság
  • ügyfélcentrikus attitűd
  • önmagára és munkájára igényes gondolkodásmód
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • felsőfokú végzettség

Amit megbízónk kínál

  • határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • stabil vállalati háttér és infrastruktúra
  • utazás költségtérítés támogatás
  • versenyképes jövedelem

Ami a pályázathoz szükséges

  • 3+ év szakmai tapasztalat

Hivatkozási szám

GM-1432

Állás adatai

Állás azonosító: GM-1432
Pozíció pontos megnevezés: FLOTTA ELEMZŐ
Munkavégzés helye: Budaörs
Szakterület: Értékesítés, Kereskedelem
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű