Autószerelő

Mészáros Autó Javító Kft.
A Talentis Group Zrt. autóiparban tevékenykedő partnere számára, budaörsi munkavégzéssel, dinamikusan bővülő szervizes csapatába AUTÓSZERELŐ munkatársat keres.

Főbb feladatok

  • a gépjárművek szerkezeti egységeinek (motor, erőátviteli berendezések, futómű, fékberendezések, kormányberendezés) szerelése, javítása és karbantartása;
  • a gépjárművek időszakos szervizelése;
  • gépjárművek műszeres diagnosztizálása;
  • a javítások dokumentálása;
  • a munkavégzés környezetvédelmi előírásainak betartása, alkalmazása;
  • munkaterület és az eszközök, berendezések állagmegóvása, tisztán- és karbantartása;
  • az importőri oktatásokon való részvétel, az ott hallottakat üzemen belüli képzés során munkatársainak átadni;
  • az ügyfelek megfelelő színvonalon történő kiszolgálása, a lehető leggyorsabb és legrugalmasabb ügyintézés, a cég jó hírnevének megőrzése;

Munkakör betöltésének feltételei

  • autószerelői szakvizsga;
  • önálló, lelkiismeretes munkavégzés;
  • precizitás, pontosság

Amit megbízónk kínál

  • határozatlan idejű főállású munkaviszony;
  • stabil vállalati háttér és infrastruktúra;
  • versenyképes jövedelem;
  • fejlődési lehetőség;
  • jól együttműködő, lelkes csapat

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • VOLKSWAGEN, FORD vagy HYUNDAI márkáknál szerzett tapasztalat;
  • idegen nyelv ismeret

Ami a pályázathoz szükséges

  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat

Hivatkozási szám

GM-1433

Állás adatai

Állás azonosító: GM-1433
Pozíció pontos megnevezés: Autószerelő
Munkavégzés helye: Budaörs
Szakterület: Szakmunka
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű